Kariera

Dołącz do nas!

W Brave New cały czas stawiamy na rozwój i powiększamy nasz zespół. Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy oraz dostępne stanowiska w naszej firmie. Jeśli któraś z propozycji Cię zainteresowała, chcesz pochwalić się swoimi projektami – skontaktuj się z nami. Może to właśnie ty będziesz osobą, z którą będziemy osiągać kolejne sukcesy!

Cześć!

W Brave New cały czas się rozwijamy i dlatego poszukujemy osoby na stanowisko WordPress Developera w pełnym wymiarze godzin.

Masz doświadczenie w tworzeniu projektów front-endowych, stron opartych o WordPressa i WooCommerce? Pętlę, wyświetlającą posty w WP piszesz z zamkniętymi oczami, Twój kod jest semantyczny, dostępny i wydajny, a Ty jesteś osobą odpowiedzialną i samodzielną?

Jeśli tak, to czytaj dalej, bo najprawdopodobniej świetnie się dogadamy!

Co oferujemy?
  • 4000 – 7000 zł netto na start (wysokość wynagrodzenia zależy od Twoich umiejętności i doświadczenia)
  • Praca na umowę zlecenie lub B2B
  • Jasną ścieżkę kariery powiązaną z Twoimi umiejętnościami, doświadczeniem i zaangażowaniem
  • Elastyczny czas pracy
  • Przygotowane stanowisko pracy: laptop firmowy i monitor, potrzebne oprogramowanie
  • Praca zdalna z możliwością pracy w naszym biurze na krakowskim Kazimierzu
  • Możliwość zarządzania swoim czasem i priorytetami
  • Możliwości rozwoju w wybranym przez Ciebie kierunku – postaramy się tak dobrać Twój zakres zadań tak, aby wpisywał się w Twój rozwój i pozwalał Ci podążać w wybranym przez Ciebie kierunku
  • Przyjazną atmosferę – jesteśmy małym zespołem zajawionych ludzi, z których każdy jest zupełnie inny, ale wyznaje te same wartości, przez co dobrze się dogaduje

Czego oczekujemy?

  • Pracowałeś/aś co najmniej rok na podobnym stanowisku – niekoniecznie byłeś zatrudniony – autorskie i komercyjne projekty również są dla nas interesujące
  • Umiesz pisać semantyczny, czytelny i dostępny kod HTML
  • Piszesz wydajny i nowoczesny kod (S)CSS – na co dzień korzystasz ze zmiennych, pseudoelementów, pseudoklas i funkcji wbudowanych w CSSa.
  • Pracujesz w JSie (ES6+)
  • Znasz tajniki WordPressa i pisałaś/eś rzeczy pod WooCommerce’a, rzeczy takie jak ACFy (lub Gutenberga) i niestandardowe typy postów wykorzystujesz na co dzień.
  • Git nie jest Ci obcy i rozumiesz po co istnieje
  • Znasz język angielski na poziomie B2 (nie masz problemu z rozmową oraz czytaniem dokumentacji)
  • Jesteś osobą odpowiedzialną
  • Potrafisz pracować w zespole

Mile widziane:
  • Znajomość metodyki BEM
  • Doświadczenie w pracy z REST API
  • Doświadczenie z Adobe XD, Zeplinem, Avocode i Figmą (jednym z nich) od strony odwzorowywania designu w kodzie
  • Styczność z Reactem i Gatsbym lub Next.jsem
  • Znasz i korzystasz z jednego z bundlerów (Webpack / Parcel / RollUp / Gulp)
  • Miałeś/aś okazję korzystać z ekosystemu od Rootsów (Sage, Bedrock, Trellis) i rozumiesz, jak usprawnia pracę z WordPressem
  • Miałeś/aś okazję wykorzystywać CI w praktyce (na przykład w ramach akcji GitHuba)

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?
  • Przede wszystkim po prostu – tworzenie stron internetowych, e-commerce na podstawie projektów tworzonych przez nasz zespół graficzny
  • Wsparcie obsługi Helpdesku (wprowadzanie programistycznych zmian zgłaszanych przez Klientów)
  • Kontakt z PMami, grafikami/czkami i innymi programistami przy konkretnych projektach
  • Wsparcie merytoryczne i code review

Czego się nauczysz?
  • Rozwiniesz swoją wiedzę programistyczną przy kodowaniu zaawansowanych projektów i nauczysz się nowych technologii
  • Koordynacji projektów – w praktyce nauczymy Cię zarządzania projektami internetowymi
  • Kontaktu z klientem – pokażemy Ci, w jaki sposób rozmawiać z klientami
  • Działania w zespole stacjonarnym i zdalnym
  • Efektywnie przekazywać wiedzę, również techniczną
Spełniasz tylko część wymagań i masz wątpliwości czy złożyć CV? Wiemy, że zaangażowanych ludzi jesteśmy w stanie nauczyć nowych umiejętności, więc śmiało wyślij do nas swoje zgłoszenie.
Swoje CV, portfolio, profil na GitHubie lub cokolwiek, czym możesz się pochwalić, podeślij na kontakt@bravenew.pl. W treści maila z kolei, opisz swoją osobę w 7 zdaniach.

Mamy nadzieję, do zobaczenia w Brave New!

Pracowaliśmy dla